W Hegen stawiamy na aktywny i zdrowy styl życia!

W Hegen stawiamy na aktywny i zdrowy styl życia! Dlatego chcemy zaoferować Ci szeroki wybór profesjonalnych produktów sportowych i rekreacyjnych do użytku domowego w przystępnych cenach. W naszym sklepie znajdziesz sprawdzony sprzęt światowych marek do treningu siłowego, fitness, sportów towarzyskich i sportów walki. Oferujemy także akcesoria do domu i ogrodu, jak np. baseny, trampoliny i fotele ogrodowe, sauny, materace dmuchane, wygodne krzesła biurowe i wiele innych.

info@hegen.com.pl
+48 12 362 66 22

Miarą naszego sukcesu jest Twoje zadowolenie, dlatego każdego Klienta staramy się traktować indywidualnie. W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Postaramy się, aby każda Twoja wątpliwość została rozwiana, a ewentualny problem rozwiązany.

 

W Hegen cały czas patrzymy do przodu. Staramy się wyszukiwać dla Ciebie nowe, ciekawe produkty i umieszczać je w ofercie sklepu. Często organizujemy promocje, dodajemy do sprzętów atrakcyjne gratisy, dlatego warto nas obserwować i być na bieżąco. Z nami nie będziesz się nudzić.

 

Kupując u nas, kupujesz wygodnie!

W Hegen, dla większości produktów, oferujemy darmową wysyłkę. Dodatkowo, wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są serwisem w systemie door 2 door, który jest najbardziej komfortową dla Klienta formą gwarancji. Ty zgłaszasz problem, a my wszystko inne załatwiamy za Ciebie.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!
Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.